OBOZY BMX Śląskie

Od wielu lat prowadzimy na terenie Śląska naszą profesjonalną szkółkę BMX, ale jesteśmy również aktywni w wielu innych województwach. Nasi doświadczeni instruktorzy biorą bowiem udział w wakacyjnych obozach organizowanych przez naszych zaufanych partnerów BMX Camp, HelYeach camp oraz BMX Holidays. Obie te oferty łączy nie tylko możliwość podszkolenia się z jazdy wyczynowej na rowerach pod okiem specjalistów. To również bardzo atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu dla dzieci i starszej młodzieży.

 

Strona: https://helyeahcamp.pl/services

Fb: Link

 Obozy BMX Holidays Obozy BMX Camp
Strona: www.bmxholidays.pl
Fb: Link
Strona: www.bmxcamp.pl
Fb: Link

 Obozy BMX Holidays BMX Holidays

    Ośrodek stworzony od początku do końca z myślą o miłośnikach jazdy na BMX-ach. Aż 3 skateplazy do dyspozycji, trampoliny, profesjonalne rampy czy skateshopy to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników obozów organizowanych przez BMX Holidays. Ponad 15 lat obecności na rynku, doskonała infrastruktura, świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a do tego ekipa naszych instruktorów ze śląskiej szkółki GOP BMX School. Na najbliższym turnusie będziemy odpowiedzialni między innymi za prowadzenie zajęć z nauki jazdy na BMX-ach, dlatego już teraz zachęcamy do rezerwowania miejsc. Ośrodek „Marysieńka”, na którego terenie organizowane są obozy, zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Przysucha. To największy tego typu obiekt w Europie. Jest on w pełni dostosowany do potrzeb miłośników wyczynowej jazdy na rowerach BMX, bezpieczny i gwarantujący niekończące się możliwości treningu oraz zabawy.


Obozy BMX Camp BMX CAMP

Obecność na obozie organizowanym przez BMX Camp to nie tylko możliwość szlifowania swoich umiejętności wyczynowej jazdy na rowerze, czy zaczęcia takiej przygody od zera. W trakcie całego turnusu organizator zapewnia bowiem wiele dodatkowych atrakcji, w tym między innymi:

  • budowanie przeszkód
  • serwisowanie roweru;
  • gry i zabawy w terenie;
  • wycieczka nad okoliczne jezioro;
  • wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami;
  • profesjonalne zawody w wielu różnych kategoriach.

Uczestnicy mogą korzystać z jednego z najlepszych skateparków na terenie Polski. W tym roku pierwszy turnus trwa od 14 do 26 lipca. Opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo i prowadzą zajęcia w najbardziej atrakcyjnej formie, dopasowanej do konkretnej grupy wiekowej.

Aby zapisać się na ten obóz i zarezerwować dla siebie miejsce, wystarczy już teraz zajrzeć na stronę partnera naszej śląskiej szkółki GOP BMX School, a więc BMX Camp. W ramach jednej opłaty za turnus, oprócz możliwości uczestnictwa we wszystkich atrakcjach i dostępu do nowoczesnego skateparku, jest również wiele innych rzeczy. To między innymi nocleg z wyżywieniem, pełne ubezpieczenie czy wejście na basen. Zainteresowane osoby mogą za dodatkową opłatą skorzystać z transportu busem na trasie z i do Warszawy.

Mnóstwo zabawy, nauka jazdy na rowerach BMX pod okiem świetnych instruktorów i doskonałe warunki do spędzania wolnego czasu. To wszystko czeka na uczestników najbliższego obozu!